2

kantoren

Kasterlee en Retie

18

medewerkers

waarvan 2 zaakvoerders

45

jaar ervaring

opgericht in 1973

1

doel

jouw maat zijn!

Wij staan voor

maatwerk voor jou of je bedrijf

Verzekeringspremies vergelijken is appelen met citroenen vergelijken, dat heeft weinig zin …. Het draait om de verzekeraar, zijn aanpak en ervaring. Alles begint met een doorlichting van je situatie en van je plannen. Ons team stelt de juiste vragen en leidt je naar de beste oplossing.

persoonlijke & ontzorgende aanpak

Onze klanten zijn mensen van vlees en bloed. Uiteraard, maar dat is niet overal het geval. Verzekeringskantoor Helsen neemt de tijd om je echt te leren kennen, zodat we je alle beslommeringen en zoveel mogelijk papierwerk uit handen kunnen nemen. Je komt nooit voor verrassingen te staan.

raad & daad tijdens je groei

Verzekeringskantoor Helsen heeft meer dan 40 jaar ervaring in het verzekeren van ondernemers. Wij hebben een uitstekend zicht op de uitdagingen en hindernissen die kunnen opduiken en weten je verzekeringstechnisch perfect door moeilijke periodes te loodsen.

er altijd voor je zijn, ook al zie je ons niet

Op elk ogenblik van de dag of de nacht – 24/7 – is er een medewerker van ons kantoor beschikbaar voor dringende bijstand en om onmiddellijk de gepaste actie te ondernemen (014/85 23 90). Wij zijn er ook altijd online. En achter de schermen om je risicoprofiel op te volgen. Dat is onderdeel van de service.

Ons team

Chris De Smet

Chris De Smet
Gedelegeerd bestuurder

014 / 37 87 42

chris.de.smet@verz.kbc.be

Bram Palmaerts

Bram Palmaerts
Gedelegeerd bestuurder

014 / 85 23 90

bram.palmaerts@verz.kbc.be

Tine Helsen

Tine Helsen
Zelfstandige

014 / 24 69 64

tine.helsen@verz.kbc.be

Nathalie Declercq

Nathalie Declercq
Medewerker kantoor Kasterlee (schade)

014 / 86 15 83

nathalie.declercq@verz.kbc.be

Mia Van Gestel

Mia Van Gestel
Medewerker kantoor Kasterlee

014 / 85 23 90

mia.van.gestel@verz.kbc.be

Katrien Vansonhoven

Katrien Vansonhoven
Medewerker kantoor Kasterlee

014 / 85 23 90

katrien.vansonhoven@verz.kbc.be

Nathalie Stessens

Nathalie Stessens
Medewerker kantoor Kasterlee

014 / 85 23 90

nathalie.stessens@verz.kbc.be

Famke Stoops

Famke Stoops
Medewerker kantoor Retie

014 / 37 87 42

famke.stoops@verz.kbc.be

Els Herrygers

Els Herrygers
Medewerker kantoor Retie (schade)

014 / 38 92 84

els.herrygers2@verz.kbc.be

Saskia Verwimp

Saskia Verwimp
Medewerker kantoor Kasterlee (schade)

014 / 86 15 84

saskia.verwimp2@verz.kbc.be

Iris Abrams

Iris Abrams
Medewerker kantoor Retie (schade)

014 / 37 87 42

iris.abrams@verz.kbc.be

Bert Belmans

Bert Belmans
Medewerker kantoor Retie

014 / 37 87 42

bert.belmans@verz.kbc.be

Hugues Demoulin

Hugues Demoulin
Medewerker kantoor Kasterlee

014 / 85 23 90

hugues.demoulin@verz.kbc.be

Nick Gorremans

Nick Gorremans
Medewerker kantoor Kasterlee

014 / 85 23 90

nick.gorremans3@verz.kbc.be

Marjolein Wens

Marjolein Wens
Medewerker kantoor Retie

014 / 37 87 42

marjolein.wens@verz.kbc.be

Sigrid Vandenweyer

Sigrid Vandenweyer
Medewerker kantoor Kasterlee

014 / 85 23 90

sigrid.vandenweyer@verz.kbc.be

Toon Peeters

Toon Peeters
Medewerker kantoor Retie

014 / 37 87 42

toon.peeters@verz.kbc.be

Verzekeren is een nobel vak.

Ben je daar ook van overtuigd?

Wij doen meer dan je polis opmaken. Wij analyseren je risico's en volgen je gezins-en/of bedrijfssituatie op de voet. Onze ervaring in verzekeringen hielp al duizenden klanten.

Maak nu een afspraak